Informace pro dráteníky

4. ročník • Drátenické Choltice

14.–15. června 2024

 Zveme Vás na tradiční setkání dráteníků a drátenic do krásného areálu zámku v Cholticích.

Program pro návštěvníky probíhá v pátek od 15 do 18 hodin a v sobotu od 9 do 18 hodin. Zůstat s námi můžete až do neděle :). Možnost přespání na koupališti je zajištěna.

Příjezd je možný již v pátek po 12 hodině. K dispozici budete mít stůl pod stanem a židli. Vlastní stánek není problém, místa je dost. Pokud máte připravenu dílnu pro veřejnost, přivezte ji s sebou. V těsné blízkosti nádvoří zámku, kde akce probíhá, je připraveno místo pro přespání zdarma ve vlastním stanu nebo v autě. Pokud budete mít zájem o večeři a oběd, přivezte si s sebou vlastní lžíci a misku..

Pokud jste členem některého spolku dráteníků, prosíme, napište nám to do poznámky.

Registrační poplatek za jednoho dráteníka je 250 Kč. Pokud potřebujete doprovod, který se bude starat o Vaši drátenickou dílnu pro veřejnost, máme pro Vás zvýhodněné vstupné pro jednu osobu 60 Kč (při platbě na místě 100 Kč).

Drobné občerstvení pro drátující je po celou dobu akce zdarma. Teplou večeři a oběd je nutné objednat a zaplatit předem250 Kč na osobu.  

Vyplňte, prosíme, přiloženou přihlášku. Registrace je platná po zaplacení registračního poplatku na účet u Fio Bank 2802033540/2010. Jako variabilní symbol napište Vaše telefonní číslo uvedené v přihlášce a do poznámky uveďte své jméno a příjmení.

Na všechny se moc těším 

• dráteník Aleš Kulhánek •

Registrace

Přihlašujte se, prosím, na telefonu

608 269 495